Site İçi Arama
   
KURUMSAL
  » Hakkımızda
  » Misyonumuz
  » Sertifika ve Belgeler
DUYURULAR

Gideceğiniz Yerin KM sini Öğrenin

Webmail
Para Piyasaları
İstatistik
Hakkımızda
 
 
Biga Nakliyat Taşımacılıkta Güven Ve Kalite
 
     Firmamız Biga Nakliyat Yapı San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1988 yılında kurulmuş olup, inşaat malzemeleri ticareti, nakliye ve taşımacılık alanında faaliyet göstermiştir. Firmamız, bölgemizde artan sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek, taşımacılık işlerini daha profesyonelce yapmak ve kaliteli hizmet etmek amacıyla 2002 yılında tek alana; taşımacılık sektörüne yönelmiştir.
 
     Firmamız; yeni çıkan Taşımacılık Kanunu ve Ulaştırma Bakanlığı Kara Taşımacılık Müdürlüğü isteği doğrultusunda R1 belgesi alarak Organizatörlük görevi üstlenmiştir. Bu belge ile ihale almaya ve toplu taşıma işlerini yapmaya hak kazanmıştır.
    
     Belge No: BKN.U-NET.R1.17.640
 
     Uzman Kadro
 
     Firmamız çalışanları, konusunda uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Personelimiz Ulaştırma Bakanlığı Mesleki Yeterlilik Projesi kapsamında bakanlığın istediği yeterlilik belgelerine sahiptir.
 
     MYB-Mesleki Yeterlilik Belgesi türü: ÜDY4= Üst Düzey Yönetici-4 belgesi. Yurtiçi eşya-eşya taşımacılığı. Kapsadığı diğer mesleki yeterlilik belgesi. ODY4= Orta Düzey Yönetici belgesi.
Bu sitenin tüm hakları saklıdır     rt.moc.tayilkanagib @ ofni